Založ si blog

Milá Lívia, píšem ti tieto riadky

Milá Lívia, píšem ti tieto riadky. A je to prvý a posledný krát, čo ti venujem moju pozornosť. Stredom slnečnej sústavy je slnko a nie ty. A nie, nemyslím si, že ty konkrétne môžeš za všetky problémy Slovenska. Avšak tvoje aktivity nie je sú niečo, čo by malo ostať bez odozvy. Nebudem natáčať krátke videá ako reakciu na každé tvoje video. Odmietam svôj čas venovať sledovaniu každého tvojho kroku. Zato ty, sa natáčaniu reakcií na všetko dokonca aj nejaké memečko venuješ veľa času. Ale však, predsa, čo čakať? Predsa ťa preslávilo práve toto. Kedysi si natočila video, v ktorom ťa pohoršila reklama na Absolut vodku. Pohoršilo ťa, že v nej vystupovala mulatka Natalie-narodená na Slovensku Slovenskej matke v Slovenskom kroji. Odmietam túto reklamu rozoberať a po prečítaní tohtotohto, a tohto je každému jasné že voči reklame mám isté výhrady. Nemáš však absolútne žiadny problém natáčať videá s rodákom z Mali, ktorý tiež natáčal a vystupoval v Slovenskom kroji. „Keď si dala Baranovi daj aj mne, baran má len jedno, ja mám dve“.Niekoho, kto si svoju kariéru postavil na fetišižovaní samého seba. Niekoho kto v Slovenskom kroji spieval o zoofílií, a vykresľoval Slovenské dievčatá ako kus hmoty určenej na uspokojenie.Niekoho, kto si svoju kariéru postavil na fetišižovaní samého seba. Niekoho kto v Slovenskom kroji spieval o zoofílií, a vykresľoval Slovenské dievčatá ako kus hmoty určenej len na Koitus. A potom si natočila video z Londýna. Ktorý bol vždy multikultúrnym mestom pre jeho koloniálnu minulosť. Dovolím si dodať že jedna z najväčších mešít v Európe sa nachádza priamo v Moskve. Nie si prvá a ani posledná kto nadobudol pocit, že natočenie pár videií na sociálne siete sa rovná automaticky kvalifikácia na politcké pôsobenie. čo konkrétne ty vieš a chceš ponúknuť v europarlamente? Video o tom, ako v jednej zo štyridsiatich kaviarní v Bruseli majú na nástenke pri registračnej pokladni na nástenke vedľa rozpisu služieb a čísla na opravára elektriny dúhovú vlajku v rozmeroch 3x5cm? Si matkou. Ja osobne považujem za zmysel môjho života priviesť na svet potomstvo. A kontent tvojich videií je sťažovanie sa a reakcie na všetko… Si mladá, a máš už skúsenosti s rodičovstvom. Prečo sa o ne nepodelíš na internete? Prečo nenatočíš video o tom, ako dieťaťu znížiť teplotu alebo, ako postupovať, keď ho bolia rastúce zúbky? Dokážeš sa na internete rozčulovať že si sadneš do fajčiarskej miestnosti v kaviarni a niekto pri susednom stole si počas sedenia v pri káve zapálil už tretiu cigaretu. Správaš sa ako tie ženy, ktoré v cukrárni dokážu narobiť cirkus,lebo šišky s čokoládovou polevou sa už vypredali a majú len s Vanilkovou polevou. Archetyp nepríjemnej ženy ktorý je všadeprítomný na celom svete že dokonca má v meme komunite vlastné pomenovanie-Karen.

Deti nemám, ale veľmi sa ma dotklo trápenie detských pacientov a ich rodičov keďže na Slovensku nemajú garantovaný sprievod blízkej osoby v nemocnici. Ak sa ti podarí do europarlamentu prekrúžkovať budeš sa snažiť o to, aby bolo toto právo na Slovensku garantované? Zaujímaš sa o pocity a potreby týchto matiek a ich detí? Prečo o tom nenatočíš rozhovor s jednou z nich? Ty natáčas videá s jedincami, ktorých preslávil portál refresher-ten, ktorý si sama kritizovala. S jedincami, ktorí propagujú drogy, alkohol,glorifikujú incest alebo dokonca anorektickú diétu. S jedincami, ktorých, keď otvoria ústa sa z nich valia také oplzlosti, že ak by niekto začal niečo takéto rozprávať v mojej prítomnosti sa schytím a odídem. Fotografia pri vešaní prádla- Neviem ako u teba, ale pre mňa vešanie prádla rozhodne nie je výnimočná udalosť ktorá si zaslúži fotodokumentáciu. Vešať prádlo a upratovať doma treba preto, lebo chcem doma čisto a pekne a nie, lebo chcem kontent aby som získala validáciu cudzích mužov na internete.Nerobilo mi problém vstať o hodinu skôr len aby som ožehlila oblečenie mužovi bez toho, aby ma o to požiadal len preto, aby ho mal ožehlené. Neexistuje jedna jediná fotografia. A ver tomu, že takto funguje mnoho ľudí.

Najnovšie si zaútočila na novinárku Zuzanu Kovačič Hanzelovú. Rozprávalo sa o sexuálnom násilií a obťažovaní. Povedala nasledovné:“ Mali by sa do toho zapojiť muži a urobiť si medzi sebou poriadky“.  So Zuzanou nemusíme všetci súhlasiť vo všetkom. Ale ani zbytočne ju kritizovať. Vyzvala mužov aby porobili poriadky s mužmi čo sexuálne obťažujú ženy. Nie, nato aby sa muž ženy zastal alebo ju ochránil alebo odsúdil správanie sexuálneho násilníka nemusí byť feminista. Absolútne to jeho mužnosť nedegraduje. Práve naopak. A to,že žene vadí, ak ju niekto obchytkáva, plieska, vykrikuje a píska či pred ňou masturbuje vo vlaku z nej nerobí „upištanú feministku“.  Ty konkrétne by si bola úplne v poriadku s tým, že by ťa niekto obťažoval a daľší prítomní fyzicky od teba zdatnejší muž by nezasiahol? 

 

 

 

 

 

 

 

Nie, nikomu by nespadla z hlavy koruna

16.05.2024

Ukazovanie prstom,hranie sa na detektívov,viac urážok a mnoho iného…Nikomu nespadne koruna z hlavy ak prizná, že jedinec v jeho názorovom/ideologickom spektre môže mať násilné/vraždené pohnútky. V „Mojom“, „Tvojom“, „Jeho“…“Ich“. Nemyslím si, že som jediná, kto si už dávnejšie prečítal hrozné veci ako tak od [...]

Otvorený list Nikitovi Slovákovi

15.05.2024

Píšem vám tieto riadky na tejto platforme. Nie, nemyslím si, že je to zbabelé a neférové. Všetko, čo sem napíšem, by som vám napísala aj pod váš príspevok na Facebooku pod svojím menom a s vlastnou fotografiou. Ale váš profil ste si nastavili tak, že vám vaše príspevky môžu komentovať len ľudia vo vašom zozname priateľov. Párkrát som zaregistrovala, že sa zvyknete [...]

Jedna planéta, dva svety a METGALA 2024

12.05.2024

V prvom rade by som chcela objasniť, čo to vlastne METGALA je. Je to jedna z najprestížnejších udalostí v svete „celebrít“. „Vstupné“ pre jednu osobu na toto podujatie je 75,000 dolárov. Finančné prostriedky z lístkov putujú na podporu inštitútu metropolitného múzea umenia. Toto podujatie ktoré sa koná každý rok je známe svojou [...]

majský

Zomrel známy slovenský podnikateľ Jozef Majský

19.05.2024 19:38, aktualizované: 20:40

Spája sa najmä s kauzami tunelovania nebankoviek BMG Invest a Horizont Slovakia.

atentát Fico nemocnica rooseveltova

Padli prvé tresty. Jeden muž schvaľoval atentát na premiéra, druhý sa vyhrážal ministrovi a poslancom

19.05.2024 18:19, aktualizované: 20:19

Polícia zatiaľ identifikovala takmer 50 vyjadrení na sociálnych sieťach, z ktorých vyplýva podozrenie z verejného schvaľovania trestného činu.

Kaliňák, Šutaj Eštok,  Gašpar

Jednou z verzií vyšetrovania atentátu na Fica je, že útočník nebol osamelým vlkom

19.05.2024 16:38, aktualizované: 17:50

Šutaj Eštok upozornil, že spolupáchateľmi neboli dvaja ľudia z Handlovej, ako sa šírilo na sociálnych sieťach.

Irán, Ebráhím Raísí

V Iráne zrejme havaroval jeden z prezidentských vrtuľníkov, pátrajú po ňom už hodiny

19.05.2024 16:04, aktualizované: 20:40

Spolu s prezidentom Raísím cestoval vo formácii troch vrtuľníkov aj iránsky minister zahraničných vecí a ďalší predstavitelia. Ich stav je nejasný.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 197617x
Priemerná čítanosť článkov: 1797x

Autor blogu

Odkazy