Založ si blog

Môj nový hudobný objav- The Flower cartel

Tento projekt sa do môjho povedomia dostal vďaka marketingovej stratégii, ktorá nie je práve najetickejšia. Avšak možno ju považovať v tomto prípade za vydarený vtip.

Podobnú stratégiu zvolili napríklad tvorcovia filmu Záhada Blair Witch (1999), keď pred uvedením filmu po uliciach vylepili plagáty s oznamom o troch nezvestných ľuďoch.

How the Blair Witch Project broke the innocene of the internet obrázok zdroj: google

krátke video v ktorom mladý muž natáča svoju tvár tvári sa zamyslene a v pozadí hrá neznáma pieseň.Vo videu nerozpráva iba pridal popis: „Našiel som túto pieseň v zbierke kaziet môjho otca a neviem ju nikde nájsť.On si nepamätá interpréta ale povedal že je to z konca osemdesiatich rokov vie niekto, čo to to je?„.

Má cez 397,2tisíc videní a 18,5 tisíc lajkov.

zdroj: tiktok

 

A používateľia v komentároch zdieľali svoje tipy že kto môže byť interprétom. Sisters of mercy?,Visage?,Depeche Mode?… Dokonca odporúčali mladému mužovi použitie aplikácie určenej na rozoznávanie skladieb. Z prezretí profilov na soc. sieťach dotyčného užívateľa mi bolo jasné, že sa venuje tvorbe hudby a je fanúšikom estetiky 80s.

A tých pár piesní na youtube sa mi od neho páčilo. A o pár dní „to prasklo“. žiadna otcova kazeta z neskorších 80s. Ale promo pre svoju novú skladbu 🙂

cez 4000 vzhliadnutí na youtube za 11 dní od vydania a 6719 poslucháčov mesačne na Spotify. Momentálne počúvam debutovú album The Flower cartel-Dark Portraits a My Cyanide považujem za najlepšiu a moju najpočúvanejšiu za posledných 11.dní. Som nesmierne rada že v roku 2024 niekto vytvára takúto hudbu.

 

Nie, nikomu by nespadla z hlavy koruna

16.05.2024

Ukazovanie prstom,hranie sa na detektívov,viac urážok a mnoho iného…Nikomu nespadne koruna z hlavy ak prizná, že jedinec v jeho názorovom/ideologickom spektre môže mať násilné/vraždené pohnútky. V „Mojom“, „Tvojom“, „Jeho“…“Ich“. Nemyslím si, že som jediná, kto si už dávnejšie prečítal hrozné veci ako tak od [...]

Otvorený list Nikitovi Slovákovi

15.05.2024

Píšem vám tieto riadky na tejto platforme. Nie, nemyslím si, že je to zbabelé a neférové. Všetko, čo sem napíšem, by som vám napísala aj pod váš príspevok na Facebooku pod svojím menom a s vlastnou fotografiou. Ale váš profil ste si nastavili tak, že vám vaše príspevky môžu komentovať len ľudia vo vašom zozname priateľov. Párkrát som zaregistrovala, že sa zvyknete [...]

Jedna planéta, dva svety a METGALA 2024

12.05.2024

V prvom rade by som chcela objasniť, čo to vlastne METGALA je. Je to jedna z najprestížnejších udalostí v svete „celebrít“. „Vstupné“ pre jednu osobu na toto podujatie je 75,000 dolárov. Finančné prostriedky z lístkov putujú na podporu inštitútu metropolitného múzea umenia. Toto podujatie ktoré sa koná každý rok je známe svojou [...]

majský

Zomrel známy slovenský podnikateľ Jozef Majský

19.05.2024 19:38, aktualizované: 20:58

Spája sa najmä s kauzami tunelovania nebankoviek BMG Invest a Horizont Slovakia.

atentát Fico nemocnica rooseveltova

Padli prvé tresty. Jeden muž schvaľoval atentát na premiéra, druhý sa vyhrážal ministrovi a poslancom

19.05.2024 18:19, aktualizované: 20:19

Polícia zatiaľ identifikovala takmer 50 vyjadrení na sociálnych sieťach, z ktorých vyplýva podozrenie z verejného schvaľovania trestného činu.

Kaliňák, Šutaj Eštok,  Gašpar

Jednou z verzií vyšetrovania atentátu na Fica je, že útočník nebol osamelým vlkom

19.05.2024 16:38, aktualizované: 17:50

Šutaj Eštok upozornil, že spolupáchateľmi neboli dvaja ľudia z Handlovej, ako sa šírilo na sociálnych sieťach.

Irán, Ebráhím Raísí

Zrútil sa vrtuľník s iránskym prezidentom, záchranári po ňom ďalej pátrajú

19.05.2024 16:04, aktualizované: 21:49

Vrtuľník viezol i ministra zahraničných vecí. Pátranie komplikuje zlé počasie a príchod noci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 197637x
Priemerná čítanosť článkov: 1797x

Autor blogu

Odkazy