Založ si blog

Z čias tvorenia: „You remember“

Globálna Pandémia vírusového ochorenia Covid-19 zasiahla do životov nás všetkých. Stalo sa toho veľa…A ak existuje niekto, kto nebol jeden jediný deň bez svojho blízkeho tak má nesmierne šťastie a dúfam, že si to váži.

Ale zase minimum ľudí zažije vo svojom živote niečo také ako my.

Moderné technológie nám umožnili spolu komunikovať a všetko bolo tak super.

______

mnoho spoločných spomienok… Nikdy predtým sme sa o tejto našej spoločnej spomienke nebavili. Nikdy som mu ju nespomenula.

A on mi do telefónu povedal:

„Keby si tu teraz bola, by som ťa pobozkal a presne tak, ako vtedy prvý krát na…… tom mieste.
Prekvapil ma…Vypadlo zo mňa…
„Tty…ty si to pamätáš“? Mala som na sebe modré šaty….
áno. Presne
______________________
Krabica od setu balzamov na pery a farby

Tie kamienky nie sú z toho miesta…. hoci aj tam ich je veľa. Sú z iného miesta-miesta z ktorého máme tiež spoločné spomienky. Pripevnila som ich pomocou taviacej pištole.

Vnútro krabice som vymaľovala „na čierno“ a kým farba zasychala, som začala s posýpaním trblietok v tvare hviezdičiek. áno,trblietky bývajú zradné…

A to celé zafixovala pomocou laku na vlasy.

Pôvodne som mala v úmysle tie budovy vytlačiť na kancelársky papier,vystrihnúť a nalepiť na dekoračnú gumu…ale moja tlačiareň nefungovala.

Budovy som štylizovane nakreslila bledomodrým perom na kancelársky papier,vystrihla,nalepila na dekoračnú gumu, znova prešla lepidlom a pripevnila.

 

Chcela som tam aj oblaky a od začiatku som vedela z čoho ich tam chcem Potrhala som kusy vatových tamponov. A farbu im dodala pomocou očných tieňov..farby som kombinovala….

 

Pomocou taviacej pištole som pripevnila holografickú stuhu

 

na tom, aby tá vrstva bola čo najhrubšia som si dala záležať. A pripevnila daľšie kamienky.

 

Na zadnú stranu krabice som fialovou akrylovou fixkou napísala „You remember“. A bielou akrylovou fixkou nápis „vybodkovala“

Do taviacej pištole som použila fosforovú náplň. V tme to svieti…

 

Nie je k dispozícii žiadny popis.

Finálny výsledok

Nie je k dispozícii žiadny popis.

Všetko som ešte zafixovala lakom na vlasy.

_____________________

 

 

 

Jedna z vecí, za ktoré som vo svojom živote vďačná

27.09.2023

Nemám ani tridsať. Avšak vo svojom živote som zažila obdobie kedy ma každý jeden krok bolel. Dlhé sedenia u lekárov v čakárni,rehabilitácie,bolesť,kopec liekov… A „Musíš si na to zvyknúť“ Veta, ktorá, ktorú som počula a v hlave si ju prehrala milión krát lámala moje srdce. A že sa mám zmieriť s tým, že nebude to trvať dlho, a chodiť nebudem už [...]

Ako Rytmus naučil celú jednu generáciu nové slovíčko

25.09.2023

Nie, Rytmus a jeho tvorba nie sú žiadnou nekritizovateľnou modlou. Ešte v časoch kedy vydal pieseň „Zlatokopky“ Po internete koloval dlhší text „100 vecí, v ktorých si Rytmus defekoval do svojej ústnej dutiny“.(Áno, v skutočnosti ten nadpis obsahoval isté expresívne výrazy).A to, že existuje hudba, ktorá „Nie je mojou šálkou čaju“nie je [...]

Teroristický štát Azerbadžan pácha genocídu na arménskom ľude

20.09.2023

Je našou povinnosťou pomenovať nie len zločiny, ale aj ich páchateľov. Nie, toto nie sú zábery z natáčania historického filmu o arménskej genocíde ktorá sa udiala v rokoch 1915-1918.( Zločiny ktoré dokonca aj Joe Biden pomenoval genocídou a pobúril Turecko.) Ale zábery z roku 2023. zdroj fotografie:facebook.com/spravyzkarabachuzarcachu štát Arménsko je malý [...]

Alexandr Lukašenko

Švajčiarsky súd oslobodil bývalého agenta bieloruskej eskadry smrti

28.09.2023 22:46

Garavského súdili za nútené zmiznutie troch politických odporcov prezidenta Alexandra Lukašenka koncom 90. rokov 20. storočia.

javor, británia, hadrianov val, robin hood

V noci niekto vyrúbal zrejme najznámejší strom v Británii

28.09.2023 21:18

Išlo o javor, ktorý rástol neďaleko Hadrianovho valu na severe Anglicka.

voľby v Bratislave

Výpočet mandátov: Aký silný vplyv majú nevoliči na výsledok parlamentných volieb?

28.09.2023 20:00

Postoj nevoličov napovedá, že sa ich voľby netýkajú, ale istým spôsobom pomáhajú víťaznej politickej strane v obsadení čo najviac mandátov v parlamente.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 64
Celková čítanosť: 115716x
Priemerná čítanosť článkov: 1808x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy