Založ si blog

Obrancovia rodín v NRSR prosím konajte!

V NRSR je ich mnoho. Politikov a političky, ktorých aktivity  , keď sledujete vydedukuejte, že ich prioritou je hlavne politika, ktorá je sociálna voči rodinám. 
Mimoriadne ma znepokojil fakt, že matky, otcovia-bytosti, ktoré pomáhali pri celoplošnom testovaní na COVID-19, ako adiministratívna sila môžu prísť o rodičovský príspevok. Zdroj: denník pravda 20.11 2020 článok si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.
Mňa osobne sa tento problém netýka, (pri celoplošnom testovaní som nepomáhala a nemám potomstvo) ,ale nedokážem sa pozerať na to, ako je páchaná krivda.
A ,preto som prostredníctvom mailov kontaktovala viacero politikov/političiek z NRSR(z poslaneckých klubov Oľano a Sme Rodina,Za ľudí,) u ktorých som vydedukovala, že ich prioritou je práve to, čo spomínam hned v úvode blogu. Oslovila som ich s prosbou, aby zakročili. Pripomenula som im že ,hoci som im svoj hlas vo voľbách neodovzdala, sledujem ich aktivity. A záleží mi na ľuďoch ,ktorí môžu byť poškodení.A verím, že nie som sama. Ak by sa ku mne niekto chcel v tejto iniciatíve pridať, mailové adresy na poslancov NRSR nájdete na ich oficiálnej stránke TUProsím vás, komunikujte slušne, nikoho neurážajte a hlavne píšte k veci!

                                                                                          Ďakujem♥

Nie, nikomu by nespadla z hlavy koruna

16.05.2024

Ukazovanie prstom,hranie sa na detektívov,viac urážok a mnoho iného…Nikomu nespadne koruna z hlavy ak prizná, že jedinec v jeho názorovom/ideologickom spektre môže mať násilné/vraždené pohnútky. V „Mojom“, „Tvojom“, „Jeho“…“Ich“. Nemyslím si, že som jediná, kto si už dávnejšie prečítal hrozné veci ako tak od [...]

Otvorený list Nikitovi Slovákovi

15.05.2024

Píšem vám tieto riadky na tejto platforme. Nie, nemyslím si, že je to zbabelé a neférové. Všetko, čo sem napíšem, by som vám napísala aj pod váš príspevok na Facebooku pod svojím menom a s vlastnou fotografiou. Ale váš profil ste si nastavili tak, že vám vaše príspevky môžu komentovať len ľudia vo vašom zozname priateľov. Párkrát som zaregistrovala, že sa zvyknete [...]

Jedna planéta, dva svety a METGALA 2024

12.05.2024

V prvom rade by som chcela objasniť, čo to vlastne METGALA je. Je to jedna z najprestížnejších udalostí v svete „celebrít“. „Vstupné“ pre jednu osobu na toto podujatie je 75,000 dolárov. Finančné prostriedky z lístkov putujú na podporu inštitútu metropolitného múzea umenia. Toto podujatie ktoré sa koná každý rok je známe svojou [...]

majský

Zomrel známy slovenský podnikateľ Jozef Majský

19.05.2024 19:38, aktualizované: 20:58

Spája sa najmä s kauzami tunelovania nebankoviek BMG Invest a Horizont Slovakia.

atentát Fico nemocnica rooseveltova

Padli prvé tresty. Jeden muž schvaľoval atentát na premiéra, druhý sa vyhrážal ministrovi a poslancom

19.05.2024 18:19, aktualizované: 20:19

Polícia zatiaľ identifikovala takmer 50 vyjadrení na sociálnych sieťach, z ktorých vyplýva podozrenie z verejného schvaľovania trestného činu.

Kaliňák, Šutaj Eštok,  Gašpar

Jednou z verzií vyšetrovania atentátu na Fica je, že útočník nebol osamelým vlkom

19.05.2024 16:38, aktualizované: 17:50

Šutaj Eštok upozornil, že spolupáchateľmi neboli dvaja ľudia z Handlovej, ako sa šírilo na sociálnych sieťach.

Irán, Ebráhím Raísí

Zrútil sa vrtuľník s iránskym prezidentom, záchranári po ňom ďalej pátrajú

19.05.2024 16:04, aktualizované: 21:49

Vrtuľník viezol i ministra zahraničných vecí. Pátranie komplikuje zlé počasie a príchod noci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 197650x
Priemerná čítanosť článkov: 1797x

Autor blogu

Odkazy